Kultúra


Hudobná skupina Rakare


   Hudobná skupina RAKARE pochádza zo Sečovskej Polianky okres Vranov nad Topľou

   Sme mladá skupina, ktorá vznikla v novembri v roku 2010. Rýchlo sa učíme, nakoľko každý z nás už hral v nejakej kapele. V súčasnosti tvoria kapelu 5 členovia a to : Jaro Popaďák, Jaro Hatala, Peťo Fedak , Ander Fedak a Stano Demeter. Chceme pôsobiť prevažne na svadbách, plesoch, stužkových slávnostiach a na rôznych rodinných oslavách a firemných večierkoch.
   Repertoár skupiny obsahuje prevažne ľudové piesne, hity z repete, obľúbené oldies skladby a skladby z vlastnej tvorby. Stále hľadáme nové skladby, ktoré by sme zaradili do nášho repertoára. Hráme zásadne živú hudbu, skladby, ktoré neobsahuje náš repertoár nehráme z CD alebo USB médií, pretože by to bolo v rozpore s našimi zásadami - hrať živú hudbu. Hráme aj v akustickom zložení - harmonika,husle,ozembuch.                            


   Nehráme sa na profesionálov, dobre vieme, že z hudby nezbohatneme a ani to nie je naším cieľom. Naším hlavným cieľom je rozdávať radosť a dobrú náladu, aby sa ľudia dobre zabavili, lebo hudbu milujeme a vraví sa, že kto miluje hudbu nemôže byť zlý človek...


Sme jednoduchí chlapci RAKARE a tešíme sa na spoločnú zábavu s vami.


   >>> viac fotiek

                                                                   Pridané dňa 21.2.2011